Navigovať do servisuBratislava, Bajkalská 717/29Telefón+421 2 5341 4646, +421 905 705 506 E-mailrecepcia@bayerncenter.sk

Profil firmy

Nič sa doteraz tak nezmazateľne nezapísalo do histórie ako AUTOMOBIL. Je súčasťou uplynulých viac ako sto rokov. Oveľa viac dominuje súčasnosti a určite bude aj v budúcnosti. Máme ho radi, ale zároveň si uvedomujeme, že sa o automobil musíme starať. ….my vlastne nemusíme.

Bayern Center je členom celosvetovej siete Bosch Car Service a nadväzujeme na dlhoročnú históriu firmy Róbert Bosch na trhu autoservisov.

Všetky starosti s opravami a udržiavaním našich „tátošov“ preberajú za nás ľudia, ktorí sú vo svojom obore profesionáli a vôňa kovu, oleja a sálajúce teplo výfukov je ich každodenným chlebom. Predstavujeme Vám profesionálnu servisnú spoločnosť BAYERN CENTER, so sídlom v Bratislave. BAYERN CENTER je firma rodinného charakteru, ktorá si zakladá na dlhoročnej tradícii v oblasti predaja náhradných dielov a autoservisných služieb. Ponúka komplexné služby pre plynulý chod Vášho štvorkolesového miláčika či celého vozového parku vašej firmy a súčasne tak prispieva k zvýšeniu bezpečnosti pri používaní motorových vozidiel.

Firma sa zaoberá servisom všetkých typov osobných a dodávkových automobilov. Autoservis je vybavený špičkovou technológiou najnovšej generácie, diagnostickými testovacími jednotkami BOSCH, ktoré v nemalej miere napomáhajú k čo najpresnejšej diagnostike a odstráneniu poruchy motora, elektrickej i brzdovej sústavy, taktiež tlmičov a pružiacich jednotiek. BAYERN CENTER v rámci svojich služieb ďalej ponúka výmenu autoskiel, montáž autoalarmov, elektrických ako i mechanických zabezpečovacích zariadení, servis klimatizácií, záručné a pozáručné prehliadky. Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je denný dovoz náhradných dielov, čo v nemalej miere urýchľuje dobu opravy a znamená to doslova všetky služby „pod jednou strechou”.

Sme zmluvný partner poisťovní ALLIANZ, AXA, KOOPERATIVA a GENERALI, pre ktoré zabezpečujeme odťah vozidiel a opravy po poistných udalostiach. Robíme opravy aj na krycie listy pre viaceré poisťovne.

Rovnako v prípade potreby ponúkame aj Vám odťah a prevoz vozidiel.

V prípade Vašich otázok Vám radi odpovieme telefonicky alebo osobne na uvedenej adrese našej prevádzky v kontaktoch. Všetky potrebné údaje, kontakty a informácie o službách nájdete na www.bayerncenter.sk

S nami sa naozaj už nemusíte o svoje auto starať. My to urobíme za Vás. www.bayerncenter.sk 

Výhody:

  • opravované vozidlá sú odstavené na stráženom parkovisku
  • krátke čakacie lehoty
  • prijateľná cena za prácu ako aj za náhradné diely

Sme tu pre vás v pracovné dni: Pondelok – Piatok: 7:30 h -17:00 h

Veríme, že naša ponuka Vás oslovila a stanete sa jedným zo spokojných zákazníkov.

Roman JAKABOVIČ

Juraj JAKABOVIČ

Štefan BAUMANN

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.