Navigovať do servisuBratislava, Bajkalská 717/29Telefón+421 2 5341 4646, +421 905 705 506 E-mailrecepcia@bayerncenter.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7:30 - 17:00 hod.

Odťahová služba

Odťahová služba

Odťahová služba +421 911 705 506 + Servis Mobil

Pohotovostné servisné vozidlo vybavené pojazdným servisom, na mieste určenia dokážeme zabezpečiť opravu defektu, výmenu akumulátora a iné…

Odťahová služba Vám pri vážnejších poruchách a poškodeniach Vášho vozidla zabezpečí prevoz a uskladnenie vozidla v našom servisnom areáli. Počas opravy vozidla zapožičiame klientovi náhradné vozidlo. Odporúčame objednať sa minimálne s 3-dňovým predstihom najlepšie súčasne s objednaním vozidla do opravy. Ohľadne podmienok a ceny prenájmu nás kontaktujte na uvedených číslach.

Preprava motorových vozidiel bez starostí

  • Dovoz motorového vozidla zo zahraničia + vybavenie všetkých potrebných dokladov na prihlásenie vozidla v SR a postavenie na EVČ
  • Odťahová služba špeciálnym prepravným vozidlom Mercedes Atego 1222L o celkovej hmotnosti 12t s vybavením hydraulického zdvíhacieho ramena a podperného závesného rámu, tzv.okuliare (kontakt do mobilu +421 911 705 506)
  • Pohotovostné servisné vozidlo Renault vybavené pojazdný servisom, na mieste určenia dokážeme zabezpečiť opravu defektu, výmenu akumulátora a iné..
  • Prepravované vozidlá sú poistené proti poškodeniu
  • Cena prepravy individuálne prepočítaná každému zákazníkovi podľa jeho potrieb

Kompletný cenník Vám radi zašleme na požiadanie

Kontaktujte nás

Pre našich klientov zabezpečujeme výkon STK, administratívnych STK alebo emisných kontrol.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.